OPINIONS

OPINIONS

After the Polish tour of Wild about Oscar 11th – 19th April 2011 we asked teachers who came to the shows in Warsaw, Poznań, Lódź, Kraków and Katowice to give us a grade, just like at school. The majority thought the show and the accompanying workshops deserved top marks.

We also had some comments which are making us think – so we are aiming to get top marks from all teachers and students next time, though you can’t please everyone all the time. Well, we will try. Thanks for all the opinions!


„W odpowiedzi na Państwa pytania uspokajam: spektakl przypadł uczniom do gustu i liczymy na to, że niebawem będziemy mieli okazje znów brać udział w tego rodzaju wydarzeniu. Zatem w ocenach, będzie to 6 :).”
Natalia Maksińska

„Spektakl i warsztaty bardzo się młodzieźy podobały. Myślę, że wszystko bylo na 6. Ja wcześniej zrobiłam również lekcje na temat epoki i Wilda. Uczniowie dostali jeszcze tekst “Canterville ghost” do przeczytania, więc myśle, ze informacje im się utrwalą i obiecywali, że siegną jeszcze po inne prace Wilda.”
Anna Janaszek

„Spektakl bardzo się uczniom podobał, bardzo byli zadowoleni i mile zaskoczeni, że rozumieli prawie wszystko i że spektakl był taki interaktywny. Myślę, że może być na 6 minus – a minus dlatego, że ciężko było niektórym uczniom połapać się w nawiązaniach do sztuk O.Wilde. Bardzo dziękuję za umożliwienie nam udziału i proszę o wiadomości jeśli coś podobnego będzie ponownie organizowane.”
Patrycja Linke

„Przedstawienie podobalo sie zarówno gimnazjalistom, jak i licealistom. Jedynym zastrzeżeniem jakie zglosili byla interakcja z publicznoscią – dla niektórych osób bylo to krępujace. Myślę, że 4+ odzwierciedla ich opinie.”
Jolanta Jedzok

„Pragnę z największą radością poinformować, że moje dziewczyny (klasa I LO) były bardzo zadowolone, świetnie się bawiły i z ogromną chęcią uczestniczyły w interaktywnych zabawach. Nasza ocena to 6!”
Katarzyna Sławińska

„Było na 6! uczniowie w drodze powrotnej rapowali ;)”
Agnieszka Widera

„Przedstawienie było naprawdę dobre, obawiałam się, że nie wszyscy uczniowie zrozumieją tekst jednak okazało się, że nawet Ci słabi byli bardzo zadowoleni i co ciekawe zrozumieli większość tekstów co wywnioskowałam z dyskusji na temat przedstawienia. Zresztą “I love Shakespeare” było równie dobre i czekam na więcej. Zdecydowanie 6.”
M.Osuch

Spektakl był fantastyczny. Młodzież zachwycona.
Szczerze żałuję, że nie zdołałam przywieźć większej grupy, ale na drodze stanęły matury.
Proszę przekazać gratulacje dla aktorów, również dla Państwa, Organizatorów, wyrazy sympatii od widzów z Liceum Ogólnokształcącego im. J. Iwaszkiewicza w Brwinowie.
Beata Dziemińska-Skowron

nauczyciel jęz. angielskiego
Liceum Ogólnokształcące im. Iwaszkiewicza, Brwinów

For Tonya

“…cause Oscar Wilde
he is the man”
he is the man
and he’s no fool
but Tonya Trappe is the one who rule!!!
Bardzo nam się podobało i już czekamy na kolejny projekt!
Serdecznie pozdrawiam,
Joanna Szeligowska
Kolegium Nauczycielskie w Bytomiu

Mamy same pochlebne opinie od uczniów i nasze po obejrzeniu “Wild About Oscar”:)
Dziękujemy!!
Dorota Żebrowska

…bardzo dobra gra aktorska, ‘młodzieżowe’=nowatorskie podejśćie do literatury, mnóstwo pozytywnych emocji, dobra organizacja wydarzenia
Renata Strzelec
Zespół Szkół NR 1, Warszawa

Język b. przystepny, multimedia świetne i zrobione pod styl młodzieży (b. podobało im się rapowanie)
Joanna Dobrzyńska-Róg
PLO nr 5 Opole